Krav Maga

Národné Tréningové Centrum a priame zastúpenie Krav Maga Global.
Bojový štýl, ktorý vytvoril Bratislavčan Imrich Lichtenfeld a ktorý prevzali mnohé bezpečnostné zložky. Chceš sa naučiť brániť? Chceš urobiť niečo pre seba a svojich blízkych? Trénuj Krav Maga a zmeň svoj pohľad na sebaobranu a na tréning!

Aké tréningy Krav Maga ponúkame

Kurzy pre dospelých

Absolvovanie základov techniky krav maga, základov kondičného tréningu. Samozrejmosťou je príprava na získanie technického stupňa P1

Krav Maga ženy

Jediný v Bratislave a na Slovensku máme certifikovanú trénerku Krav Maga pre ženy, s ktorou organizujeme kurzy a rôzne podujatia so zameraním pre ženy.
Viac na: www.prebudsvojusilu.sk

Krav Maga deti (7 – 11 rokov)

Dve rozdielne skupiny tréningov s dôrazom na vekové obdobie detí. Pri prvej skupine sa venujeme koordinačnému a kondičnému rozvoju s technikami krav maga. Snažíme sa vštepovať základné informácie, ale stále v hladine vhodnej pre deti.

Krav Maga dorast (12 - 16 rokov)

Tréning so zameraním na techniku úderov, kopov a samozrejme sebaobranu. Základom je prístup inštruktora, ktorý vyžaduje rešpekt, odhodlanie a vydanie čo najväčšej energie zo strany dorastu. Tréningom získavajú sebavedomie, odhodlanie a schopnosti vyriešiť niektoré nebezpečné situácie v živote.

Sledujte Krav Maga deti a dorast aj na Facebooku.

Ako to funguje

Krav maga u nás znamená pochopiť ju a venovať sa jej. Vždy začíname uzatvorenou skupinou pre začiatočníkov, aby sme vybudovali zdravý základ, vytvorili základné zručnosti, vedomosti a schopnosti.

Krav maga začiatočníci prechádzajú kurzom, ktorý je vyhlasovaný na presný termín. Kurz je v trvaní 3 – 4 mesiacov a je zameraný na vytvorenie základov techniky a taktiky krav maga. Je ukončený testingom na stupeň P1. Po ukončení kurzu je možnosť pokračovať v skupine mierne pokročilých, ktorý je v trvaní 4 – 6 mesiacov a je ukončený testingom na P2. Potom sa pokračuje v pokročilej skupine P3 a vyššie. Curriculum organizácia KMG delí technické stupne na P1 – P5, G1 – G5, E stupne a master stupne. Náš systém je nastavený tak, aby ten kto na sebe pracuje, vedel za rok postúpiť o dva technické stupne.

Systémom, ktorý ako jediný na SR dodržiavame a zdokonaľujeme sa tréning u nás dostáva do roviny, že nie je stratou času a benefity v oblasti tréningu sú obrovské.

Kedy najbližšie začína kurz a aká je cena?

Chcem presné informácie

Rozvrh

 • Deti
 • Dorast
 • Pondelok 16:00 - 17:15 hod
  Streda 16:00 - 17:15 hod
 • Utorok 16:00 hod - 17:30 hod
  Štvrtok 16:00 hod - 17:30 hod

Cenník

Bežný vstup
10,00

jednorázový vstup

  Rodič + dieťa
  10,00

  jednorázový vstup

   Dospelí (zmiešaná skupina)
   65,00

   Predplatné na mesiac

    Ženská krav maga
    45,00

    predplatné na mesiac

     Deti a dorast
     45,00

     predplatné na mesiac

      Dospelí KM + činkáreň neobmedzene
      80,00

      predplatné na mesiac

       Ženy KM + činkáreň neobmedzene
       60,00

       predplatné na mesiac