NKMC gym

O NÁS

NKMC gym

Profesionálni tréneri, profesionálne tréningové vybavenie a návrat k začiatkom v oblasti tréningu.

Poloha

Nachádzame sa v blízkosti veľkých nákupných centier Avion, Kika, Hornbach. Jednoduchý prístup z každej časti Bratislavy. Vlastné parkovisko s 20 parkovacími miestami.

Tradícia

Krav Maga sa venujeme od roku 2008 a pravidelne organizujeme stretnutia pod vedením profesionálnych inštruktorov Krav Maga a bojových športov. Toto je jediná tradícia, ktorej sa držime.

Náš cieľ

Rozvoj Krav Maga pre verejnosť a šírenie myšlienky Samuela a Imricha Lichtenfeldovcov, či už v oblasti sebaobrany, alebo športu. Otec a syn, ktorí nám zachovali hlboký odkaz a ktorého sa snažíme držať.

Káva

Príjemné posedenie pred/po tréningu. Nájdete tu kávičku, proteínové nápoje, iontové nápoje, nápoje na povzbudenie pred tréningom, proteínové alebo raw tyčinky a všeličo iné.

Aktivity

Miesto, kde tréning niečo znamená.

7

KRAV MAGA

tréningy pre deti, dorast, ženy a samozrejme dospelí (zmiešaná skupina)

7

BOX pre ŽENY

Žiadné pravdilá ani fair play, proste boj z blízka.

7

vzpieranie

Športový klub – A.N.V, aktívny vo zväze Vzpierania SR.
7

Posilňovňa

900m2 plných železa, veľkých činiek, kettlebelov, jednoručiek a strojov

7

Osobné trénerstvo

Pre deti, ale aj pre športovcov.
7

Skupinový silový tréning

Profesionálny prístup. Poradíme, pomôžeme.

náš kolektív

PaedDr. Branislav Križák

Špecializácia Krav Maga, box, kondičný tréning
Riaditeľ a hlavný tréner

“Ľahší tréning bol včera”

Od mlada sa venuje úpolovým športom, v karate dosiahol 1 kyu, judo 3 kyu, aikido 1 kyu a súťažil v kick boxe. Vyštudoval FTVŠ so špecializáciou tréner úpolových športov a zostal pri boxe v ŠKP Bratislave pod vedením vynikajúceho trénera Elenka Savova.

Popri práci v zložkách Prezídia PZ SR na pozícii inštruktor pre telesnú prípravu, sebaobranu a streleckú prípravu si dorobil malý doktorát v odbore kondičná príprava. Samotnej krav maga pre civilnú sféru sa Branislav Križák začal venovať po ukončení služby v policajnom zbore. Popritom zostal verný športu a v kick boxe (Trinity kick boxing club) jeho zverenci dosiahli 2 x zlatú medailu 2 x druhé miesto na M SR s postupom do reprezentácie SR.

Pre svoju činnosť bol Branislav Križák vymenovaný Eyalom Yanilovom za riaditeľa krav maga organizácie IKMF a neskôr KMG pre Slovensko. V roku 2021 sa Branislav Križák rozhodol opustiť zabehnuté štruktúry KMG, lebo nesúhlasil so smerom kam sa krav maga uberá a rozhodol sa zostať pri základoch, ktoré krav maga stvorili. 

Bc. Dominika Petrovičová

Silová a kondičná trénerka IV. stupňa (FTVŠ UK)

Kondičná trénerka PŠC Pezinok WU15
Inštruktorka Krav Maga a Box
Trénerka vzpierania
Landmine University coach

 

 

Čítať viac o Dominike

Zameriavam sa na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), nie len pre športovcov, ale aj pre bežných klientov, ktorí chcú zlepšiť funkčnosť svojho tela a objaviť čo všetko dokáže. Mojou snahou je zlepšiť fyzické schopnosti ľudí trénujucich krav maga. Špecializujem sa na vzpieranie a rozvoj rýchlostno- silových schopností. Neustále sa snažím rozširovať svoje poznatky rôznymi kurzami (EXOS, Landmine Univesity, škola Drepu, škola Vzpierania,…)

Marcel Vitek

Tréner fitness a kulturistika

Roman Vorlíček

Tréner fitness a kulturistika