NKMC gym

KRAV MAGA

 

Doménou NKMC je veľmi úzke prepojenie bojového systému Krav Maga a športového tréningu na zlepšovanie fyzických a aj psychických schopností každého jednotlivca, ktorý u nás trénuje. Hľavným predstaviteľom NKMC je PaedDr. Branislav Križák, diplomovaný tréner úpolových športov a dlhoročný člen a inštruktor ozbrojených zložiek MV SR v oblasti telesnej a streleckej prípravy.

3

Univerzálna a účinná

trénuj v NKMC a zmeň svoj pohľad na sebaobranu a na samotný telesný rozvoj

3

Slovenské korene

Zakladateľ Imrich Lichtenfeld a jeho otec Samuel boli vrcholoví športovci tej doby. Plávanie, gymnastika, zápasenie a box. Obaja verili v silu a potrebu fyzického rozvoja

3

Neustále sa vyvíja

nie je to uzatvorený systém, neustále sa vyvíja a netrpí na tradíciách

tréningy krav maga a sebaobrana

KRAV MAGA

Inštruktormi sú Branislav Križák a Dominika Petrovičová. V skupinách vyučujeme základy sebaobrany, prácu proti zbrani, ale aj so zbraňou. 

 

Krav Maga

Tréningové skupiny pre mužov a ženy od začiatočníkov až po pokročilých. Kombinovanie tréningov je samozrejme úplne v poriadku.

}

Rozvrh tréningov

Pon a Str: 17:30h do 19:00h | krav maga
Ut a Št: 6:45h do 8:00h | krav maga 

Sebaobrana a funkčný tréning

Kombinácia tréningu sebaobrany a funkčého tréningu (kettlebell, veľká čínka, práca vlastným telom). Tréningy sú vhodné pre každého, kto chce spraviť niečo pre seba, naučiť sa udrieť, kopnúť, spadnúť, ale chce zapracovať aj na svojej sile, mobilite, funkčnosti. 

}

Rozvrh tréningov

Ut a Št: 17:30h – 18:45h

Krav Maga pre deti (7 – 10 rokov)

Tréning so zameraním na rozvoj koordinačných, ale aj kondičných schopností detí prostriedkami úpolov a krav maga cvičení, ktoré zabezpečujú postupné osvojovanie sebaobranných činností. Veľký dôraz dávame na vzdelanie inštruktora v tomto smere.
}

Rozvrh tréningov

Pon a Str: 16:00h do 17:15h

Krav Maga a príprava pre bojové športy pre dorast (11 - 17 rokov)

Naučíme  kopy, údery, pády, hody a vytvoríme základy športového tréningu. Zabezpečujeme rozvoj vôľových vlastností,  sebavedomia a samozrejme sebaobranných schopností. Tréningy sú vhodné pre každého, kto sa chce venovať krav maga systému, alebo bojovým športom.

}

Rozvrh tréningov

Ut a Št: 16:00h do 17:30h

Ako to funguje?

V prípade záujimu o tréniny v NKMC si stačí vybrať, čomu sa chceš venovať:

Krav Maga – tréningy sú ráno aj večer, stačí sa pripojiť a začať trénovať.

Box – stačí si vybrať skupinu a môžeš začať. Miesto si u nás nájde každý, či sa chceš len hýbať, alebo chceš naozaj boxovať.

Sebaobrana a funkčný tréning – prvky sebaobrany a funkčného tréningu na rozvoj mobility, sily a práce s vlastným telom.

Tréningy pre deti a dorast – stačí sa zadeliť podľa veku a začať trénovať

=

Branislav Križák - tréner

Tréningy krav maga prebiehajú pod vedením Branislava Križáka a jeho tímu.  Sú zamerané na naučenie a zdokonalenie techniky, zlepšenie kondície a celkovej telesnej výkonnosti. Taktiež vytvárame priestor na tréningy boxu, ktorému sa Branislav Križák neustále venuje a ktorý je zameraný na zvyšovanie bojovej pripravenosti, zlepšovanie zručností a zvyšovanie kondície.  Branislav Križák je držiteľom II stupňa trénerskej špecializácie v boxe. 

 

Ktorý tréning je pre mňa vhodný?

Cenník:

17,00€

Jednorázový vstup

krav maga, box

80,00€

Skupina dospelých

Posilňovňa v cene.

60,00€

Box -klubové tréningy

členské na mesiac.

60,00€

Deti a dorast

členské na mesiac.