NKMC gym

KRAV MAGA

Doménou NKMC je veľmi úzke prepojenie bojového systému Krav Maga a športového tréningu na zlepšovanie fyzických a aj psychických schopností každého jednotlivca, ktorý u nás trénuje. Hľavným predstaviteľom NKMC je PaedDr. Branislav Križák, diplomovaný tréner úpolových športov a dlhoročný člen a inštruktor ozbrojených zložiek MV SR v oblasti telesnej a streleckej prípravy.

3

Univerzálna a účinná

trénuj v NKMC a zmeň svoj pohľad na sebaobranu a na samotný telesný rozvoj

3

Slovenské korene

Zakladateľ Imrich Lichtenfeld a jeho otec Samuel boli vrcholoví športovci tej doby. Plávanie, gymnastika, zápasenie a box. Obaja verili v silu a potrebu fyzického rozvoja

3

Neustále sa vyvíja

nie je to uzatvorený systém, neustále sa vyvíja a netrpí na tradíciách

tréningy krav maga

KRAV MAGA

Inštruktormi sú Branislav Križák a Dominika Petrovičová. V skupinách vyučujeme základy sebaobrany, prácu proti zbrani, ale aj so zbraňou. 

 

Skupiny pre dospelých

Tréningové skupiny pre mužov a ženy od začiatočníkov až po pokročilých. Kombinovanie tréningov je samozrejme úplne v poriadku.

}

Rozvrh tréningov

Pon a Str: 17:30h do 19:00h | krav maga
Ut a Št: 17:30h do 19:00h | krav maga začiatočníci
Ut a Št: 6:45h do 8:00h | krav maga (zmiešaná skupina)

Krav Maga - začiatočníci

Tréningy krav maga pre začiatočníkov od 5.9. 2023 v čase 17:30h do 19:00h. Skupina je spojená pre ženy aj mužov.  Vybavenie – športové oblečenie a obuv (nie treková), boxérske rukavice a doporúčaný je suspenzor.

}

Rozvrh tréningov

Ut a Št: 17:30h – 19:00h

Krav Maga pre deti (7 – 10 rokov)

Tréning so zameraním na rozvoj koordinačných, ale aj kondičných schopností detí prostriedkami úpolov a krav maga cvičení, ktoré zabezpečujú postupné osvojovanie sebaobranných činností. Veľký dôraz dávame na vzdelanie inštruktora v tomto smere.
}

Rozvrh tréningov

Pon a Str: 16:00h do 17:15h

Krav Maga pre dorast (11 - 17 rokov)

Kopy, údery, techniky krav maga, základy športového tréningu, rozvoj vôľových vlastností a sebavedomia. Veríme, že v tejto skupine vytvárame budúcich kvalitných krav maga inštruktorov.
}

Rozvrh tréningov

Ut a Št: 16:00h do 17:30h

Ako to funguje?

V prípade záujimu o tréning je prvým krokom výber skupiny –  krav maga začiatočník, krav maga (ak máš skúsenosti v bojových športoch), krav maga zmiešaná ranná skupina (keď chceš trénovať ráno). Každá Krav Maga skupina môže využívať aj dva ranné tréningy boxustreda a piatok 6:45h do 8:00h a neobmedzene posilňovnu v NKMC. Box sme sa rozhodli zaradiť pre všetkých, čo sa chcú alebo potrebujú hýbať a popritom zdokonalovať techniky pohybu, úderov a vôľových vlastností. Tréning boxu je intenzívnejší a fyzicky náročnejší a tým pádom sa z neho stáva vynikajúci prostriedok na zvyšovanie kondície. 

 

=

Základný krok

prvý krok je zvládnutie základov. Získať zručnosti, vedomosti a prehľad o našich tréningoch. Kombinácia tréningov je samozrejmosť, dvere každej skupiny sú otvorené

=

Branislav Križák - tréner

Tréningy krav maga prebiehajú pod vedením Branislava Križáka a jeho tímu.  Sú zamerané na naučenie a zdokonalenie techniky, zlepšenie kondície a celkovej telesnej výkonnosti. Taktiež vytvárame priestor na tréningy boxu, ktorému sa Branislav Križák neustále venuje a ktorý je zameraný na zvyšovanie bojovej pripravenosti, zlepšovanie zručností a zvyšovanie kondície.  Branislav Križák je držiteľom II stupňa trénerskej špecializácie v boxe. 

 

Kedy najbližšie začína kurz a aká je cena?

Cenník:

15,00€

Jednorázový vstup

krav maga

80,00€

Skupina dospelých

Predplatné na mesiac.
Posilňovňa v cene.

60,00€

Box – junior, dorast

Predplatné na mesiac.

60,00€

Deti a dorast

Predplatné na mesiac.

OZNAM

Ranný tréning boxu

streda a piatok 6:45h - 8:00h