NKMC gym

Tréneri

Naši tréneri

PaedDr. Branislav Križák

inštruktor Krav Maga

tréner boxu II. stupňa

tréner kick boxu

Čítať viac o Braňovi

“Ľahší tréning bol včera”

Od mlada sa venuje úpolovým športom, v karate dosiahol 1 kyu, judo 3 kyu, aikido 1 kyu a súťažil v kick boxe. Vyštudoval FTVŠ UK so špecializáciou tréner úpolových športov a zostal pri boxe v ŠKP Bratislave pod vedením vynikajúceho trénera Elenka Savova.

Popri práci v zložkách Prezídia PZ SR na pozícii inštruktor pre telesnú prípravu, sebaobranu a streleckú prípravu si dorobil malý doktorát v odbore kondičná príprava. Samotnej krav maga pre civilnú sféru sa Branislav Križák začal venovať po ukončení služby v policajnom zbore. Popritom zostal verný športu a v kick boxe (Trinity kick boxing club) jeho zverenci dosiahli 2 x zlatú medailu 2 x druhé miesto na M SR s postupom do reprezentácie SR.

Pre svoju činnosť bol Branislav Križák vymenovaný Eyalom Yanilovom za riaditeľa krav maga organizácie IKMF a neskôr KMG pre Slovensko. V roku 2021 sa Branislav Križák rozhodol opustiť zabehnuté štruktúry KMG, lebo nesúhlasil so smerom kam sa krav maga uberá a rozhodol sa zostať pri základoch, ktoré krav maga stvorili.

Bc. Dominika Petrovičová

Silová a kondičná trénerka IV. stupňa (FTVŠ UK)
Inštruktorka Krav Maga a Box
Trénerka vzpierania
Landmine University coach

Čítať viac o Dominike

Zameriavam sa na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), nie len pre športovcov ale aj pre bežných klientov, ktorí chcú zlepšiť funkčnosť svojho tela a objaviť čo všetko dokáže. Mojou snahou je zlepšiť fyzické schopnosti ľudí trénujucich krav maga. Špecializujem sa na vzpieranie a rozvoj rýchlostno- silových schopností. Neustále sa snažím rozširovať svoje poznatky rôznymi kurzami (EXOS, Landmine Univesity, škola Drepu, škola Vzpierania,…)

Marcel Vitek

Tréner fitness a kulturistika

Roman Vorlíček

Tréner fitness a kulturistika

František Fodor

Tréner MMA a striking

Robo Pukač

Tréner MMA a striking