Národné Krav Maga Centrum

Profesionálni tréneri, profesionálne tréningové vybavenie a návrat k začiatkom v oblasti tréningu.

Poloha

Nachádzame sa v blízkosti veľkých nákupných centier Avion, Kika, Hornbach. Jednoduchý prístup z každej časti Bratislavy. Vlastné parkovisko s 19 parkovacími mestami.

Tradícia

Krav Maga sa venujeme od roku 2008 a pravidelne organizujeme medzinárodné stretnutia pod vedením profesionálnych inštruktorov Krav Maga Global so sídlom v Izraeli.

Náš cieľ

Nielen rozvoj Krav Maga pre širokú verejnosť ale aj školenie kvalitných inštruktorov KMG Slovakia. Taktiež sa venujeme skúmaniu histórie Krav Maga a poznatky prezentujeme na našich posedeniach.

Cafe

Príjemné posedenie pred/po tréningu. Nájdete tu kávičku, proteínové nápoje, iontové nápoje, nápoje na povzbudenie pred tréningom, proteínové alebo raw tyčinky a všeličo iné.

Náš kolektív

Coach Peter Švec
Peter Švec
Hlavný tréner klubu pre vzpieranie
Coach Marcel Vitek
Marcel Vitek
Tréner pre osobné tréningy
Coach Robert Czingel
Dominika Petrovičová
Pomocná trénerka pre vzpieranie
Primary Coach Branislav Križák - Národné Krav Maga Centrum

PaedDr. Branislav Križák

Špecializácia Krav Maga, box, kondičný tréning
Riaditeľ a hlavný tréner
“Ľahší tréning bol včera”

Od mlada sa pohyboval v športových karate kluboch, súťažil v kick boxe vo full kontakte, neskôr vyštudoval FTVŠ – UK odbor tréner úpolových športov. Sedem rokov života venoval ako dôstojník silovým zložkám SR. Po ukončení kariéry v roku 2008 priniesol Krav Maga do civilnej sféry a v Bratislave založil svoj prvý klub, ktorý sa v roku 2017 stáva Národným Krav Maga Centrom.

Branislav Križák bol za svoju činnosť vymenovaný Eyalom Yanilovom za riaditeľa sekcie IKMF a neskôr KMG pre Slovensko. Aktuálne má pod sebou 32 inštruktorov KMG Slovakia a je držiteľom najvyššieho technického stupňa v organizácii.

Naše priestory