Národné Krav Maga Centrum

Profesionálni tréneri, profesionálne tréningové vybavenie a návrat k začiatkom v oblasti tréningu.

Poloha

Nachádzame sa v blízkosti veľkých nákupných centier Avion, Kika, Hornbach. Jednoduchý prístup z každej časti Bratislavy. Vlastné parkovisko s 19 parkovacími mestami.

Tradícia

Krav Maga sa venujeme od roku 2008 a pravidelne organizujeme medzinárodné stretnutia pod vedením profesionálnych inštruktorov Krav Maga Global so sídlom v Izraeli.

Náš cieľ

Nielen rozvoj Krav Maga pre širokú verejnosť ale aj školenie kvalitných inštruktorov KMG Slovakia. Taktiež sa venujeme skúmaniu histórie Krav Maga a poznatky prezentujeme na našich posedeniach.

Cafe

Príjemné posedenie pred/po tréningu. Nájdete tu kávičku, proteínové nápoje, iontové nápoje, nápoje na povzbudenie pred tréningom, proteínové alebo raw tyčinky a všeličo iné.

Náš kolektív

Primary Coach Branislav Križák - Národné Krav Maga Centrum

PaedDr. Branislav Križák

Špecializácia Krav Maga, box, kondičný tréning
Riaditeľ a hlavný tréner
“Ľahší tréning bol včera”

Od mlada sa pohyboval v športových karate kluboch, súťažil v kick boxe vo full kontakte, neskôr vyštudoval FTVŠ – UK odbor tréner úpolových športov. Sedem rokov života venoval ako dôstojník silovým zložkám SR. Po ukončení kariéry v roku 2008 priniesol Krav Maga do civilnej sféry a v Bratislave založil svoj prvý klub, ktorý sa v roku 2017 stáva Národným Krav Maga Centrom.

Branislav Križák bol za svoju činnosť vymenovaný Eyalom Yanilovom za riaditeľa sekcie IKMF a neskôr KMG pre Slovensko. Aktuálne má pod sebou 32 inštruktorov KMG Slovakia a je držiteľom najvyššieho technického stupňa v organizácii.

Naše priestory